Tehtud tööd

Kodu Harkujärvel

uusarendus

Leht täiendamisel…

Tallinn

Kodu linnapiiril

uusarendus

Kodu linnapiiril, mis loodud koos Ruubyga. Oleme olnud kaasatud siia projekti juba ehituse algfaasist kuni viimase detailini. 

Tihti juhtub, et sul on peas palju ideid, kuid ei oska neid kõiki omavahel kokku viia. Siis siin me tulemegi abiks. Kuulame ära sinu mõtted, paneme need kirja ja hakkame kodu selle ümber planeerima. 

Siin kodus oli üleval korrusel algselt 4 magamistuba, meie muutsime selle 3-ks magamistoaks. Tehes kahest toast kokku ühe suurema magamistoa, kus jaotasime ära lõõgastumise ja õppimise osa. Lisaks suurendasime teise korruse vannituba, et sinna mahuks mõnusalt ära nii vann kui ka dush. Projekti algfaasis on alati hea löögile saada, kuna siis saad oma kodu kujundada täpselt oma soovide järgi. 

Millega alustasime ja lõpetasime: * Esimese asjana alustasime ruumi planeeringuga, kui suur peaks mingi ruum olema ning mis seal peaks olema * Järgmisena lahendasime selle järgi juba elektri ja veevarustuse plaanid, et iga pistik, lüliti ja veetoru saaks õigesse kohta paigutatud * Edasi alustasime mööbli planeerimisega, selleks koostasime jooniseid kõikide sisseehitatud mööbli osadele * Järgmisena panime paika juba värvitoonid, tapeedid, valgustid, kardinad ja mööbli. 

Nii jõudsimegi sellise lahenduseni nagu pererahvas oma peas mõtteid oli koondanud ja Ruuby abiga saime need tuua reaalsusesse ja omavahel toimima panna.

Tallinn

Korter kesklinna piiril

uusarendus

Kas olete unistanud kohast, kus päike paistab igal hommikul ja iga ruutmeeter on täiuslikult kasutatud? Meil on rõõm tutvustada teile Ruubyga koostööd valminud imelist 3-toalist korterit kesklinna piiril – tõeliselt valgusküllane kodu unistuste täistmiseks1!
Meie eesmärk oli luua mitte lihtsalt kodu, vaid tõeline hubane oaas, kus kõik tunneksid ennast imeliselt. Oleme mõelnud läbi iga detaili, alustades garderoobi lahendustest, et kõik asjad leiaksid endale ideaalse koha. Köögist kuni garderoobideni ja TV seina lahenduseni – kõik on hoolikalt kujundatud ja valitud, et see kodu oleks täiuslik. 
Valgustus on võti, mis loob mõnusa atmosfääri, seega valisime lahendused, mis annaksid ruumidele isikupära. Kogu kodu sisustus on valitud arvestades pererahva soove ja nii mõnigi leid on meie armsast elustiili poest Ruuby.

Tallinn

Ridaelamu Harku vallas

uusarendus

5-liikmelise pere kodu, mille tulemus on tulnud vastavalt iga pereliikme vajadustele. Loodud keskkond, mis on sobilik igale vanusele.

Kombineeritud on tumedaid ja heledaid toone, et tuua hubasust ja sügavust, kuid samas jääks mõnus helge tunne.

Alustatud on ruumide planeeringust, kuni pisima detailini välja. Projekteerisime kogu eritellimusmööbli, köögi, valgustid, siseviimitlusmaterjalid lähtudes pereliikmete soovidest ja vajadustest.

Valmis sai kodu, kus kodu omanikud ja külalised tunnevad end mõnusalt ja hästi.

Harku vald

Eramu Tiskres

köögi renoveerimine

Kodu Tisrkes, kus köök ja söögituba vajasid uuendust. Eesmärk oli minimaalsete vahenditega luua uus ja värske tulemus.

Selleks puhastasime kogu vana köögi, lisasime uste süvenditesse liistud, et tuua uudsemat välimust ning valisime pererahva soovide järgi hubased ja soojad toonid.

Tulemuseks sai valmis kaunis köök ja söögituba, kus on pererahval ja külalistel tore koos aega veeta.

Seega alati ei pea kodu uuendamine olema suur väljaminek sinu rahakotile – saab ka väiksema eelarvega suurepärase tulemuse!

tiskre

Korter Laagris

uusarendus

Loodud on maalähedane ning hubane kodu. Kasutatud on palju massiivset puitu, mis on kobineeritud erinevate detailidega, tuues sisse heledust ja valgust.

Valmis sai kodu, mis kestab kaua ja ning täidab oma elenike soove ja vajadusi.

Laagri