Kontakt

ruuby.favicon

RUUBY

Tere tulemast Ruuby elustiili poodi. Ruuby sai alguse 2023 aasta kevadel. Kus sai ellu viidud idee luua elustiili ja disainipood, kus on kombineeritud omavahel sisekujundus ja meie igapäeva tooted. Ruuby’s leiad hoolikalt valitud brände, mis peegeldab meie endi ja meie sõprade armastust kvaliteetse disaini vastu. Meil on suur rõõm jagada neid leide ka sinuga!

Meie valikust leiad tooteid, mis rõõmustavad kõiki – alates perede pisimatest liikmetest kuni suurteni. Kas otsid midagi erilist oma koju, kontorisse, kingituseks või igapäeva elus kasutusse? Ruuby pakub laia valikut armastatud brände ja unikaalseid tooteid. Meie kirg kauni disaini vastu ei piirdu ainult toodetega – me oleme siin, et aidata teil luua kauneid ja terviklikke lahendusi igasse ruumi.

Alustasime oma teekonda sisekujunduse maailmas oma kodu kujundades, mis pälvis 2022. aastal Harku valla kauni kodu tiitli. See saavutus aitas palli veerema lükata ning julguse võtta käsile suuremaid projekte.

Kui tunned, et sinu kodu või töökoht vajab värske pilguga üle vaatamist või soovid lihtsalt nõuandeid, kuidas tuua oma ruumi rohkem elu, oleme siin sinu jaoks. Kirjuta meile oma visioonist või unistustest ja lähme koos teekonnale, et muuta need reaalsuseks.

Tere tulemast Ruuby maailma – kus iga detail loeb ja ühendatud on elustiil & disain.

Külasta meid

Tabasalu Keskus 2.korrus (A-korpus)
Kallaste 7, Tabasalu 76901        

Oleme avatud:

T-R 12:00 – 18:00
L 11:00 – 15:00
P, E suletud
info@ruuby.ee / +37258846430