OMY – sametised värvilehed, Dino

13.50

3 laos

Kirjeldus

Tere tulemast OMY Maisoni maagilisse maailma, kus looming ja lõbu kohtuvad meie uue tootega – sametised värvilehed!

Õppige pehmete sametvärvimislehtedega lõbutsedes!

Tulge avastage dinosauruste maailma läbi nende kuue sametmaali ja värvige! Lihtne ja lõbus samet aitab väikseid värve juhtida, ilma et peaksite liialdama. Ideaalne osavuse ja loovuse arendamiseks.

Õppimine ei ole kunagi olnud nii lõbus ja nauditav! Meie pehmed sametvärvimislehed pakuvad ideaalset platvormi väikestele kunstnikele, et avastada DINO maailma. Siin on mõned põhjused, miks need lehed on teie laste järgmine lemmik:

Lõbu ja fantaasia ühildus:

Kutsuge oma lapsed avastama Kawaii universumit, kus iga värvilise pildi taga peitub lõbus ja fantaasiarikas maailm. Tassikook, vikerkaar ja armsad kassipojad on vaid algus – igal lehel avaneb uus seiklus!

6 Sametist Värvimispilti

Pakkudes mitmekesisust ja loomingulisust, sisaldab komplekt 6 sametist värvimispilti, mis stimuleerivad laste kujutlusvõimet. Olgu see siis värviline päikeseloojang või lõbusad loomad, igal lehel on midagi erilist.

Lihtne ja Lõbus Samet

Meie sametised värvilehed muudavad värvimise lihtsaks ja lõbusaks. Värvimine käib kergelt ning sametine pind tagab, et laps saab nautida iga hetke ilma üle värvi minemata. See on ideaalne viis arendada nii osavust kui ka loovust!

Ideaalne osavuse ja loovuse arendamiseks

Oleme loonud need värvilehed, et toetada teie lapse arengut. Värvimine mitte ainult ei arenda peenmotoorikat, vaid julgustab ka loovust ja eneseväljendust. Laske lastel väljendada oma unistusi läbi värvide!

Tule ja liitu meiega OMY Maisoni perekonnas, kus lõbu ja õppimine käivad käsikäes. Meie sametised värvilehed on suurepärane kingitus väikestele kunstnikele, tuues nende ellu rohkelt naeru, fantaasiat ja värvirõõmu.

Komplekti kuulub 6 lehte.
Mõõdud 22 x 24 cm
Koostis 100% sametise viimistlusega paber

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).