LUUV Pirni kinkekomplekt lastele

23.00

  • Looduslik
  • Ei sisalda allergeene
  • Ei ärrita nahka
  • Mahlane pirniaroom
  • ECOCERT/COSMOS

2 laos

Kirjeldus

Muuda vanniskäigud mänguliseks ja vahvaks! Laste kinkekarbist leiad loodusliku pirni šampooni ja mõnusa vannivahu.

LUUV laste vannivaht teeb igast vanniskäigust suurejoonelise vahupeo. Rikkalik ja sametiselt pehme vaht on hell õrnale nahale ning ei põhjusta ärritust ega kuivust. Looduslik LUUV lastešampoon on spetsiaalselt väiksele seiklejale mõeldud pisaravaba šampoon, mis muudab juuksed tugevaks, kergesti kammitavaks ja kaunilt läikivaks. Hoolikalt valitud taimsed pesuained hooldavad ja rahustavad lapse õrna peanahka. Pirni sarjal on mõnusalt mahlane pirniaroom, mis võidab kogu pere südamed.

Kinkekarbi autor on Eesti kunstnik Airi Aas.

 

 

Tooted on valmistatud järgides head tootmistava ning on valmistatud Eestis. Toodetel on COSMOS ECOCERT sertifikaat, mis tähendab, et mitmeid tootmise, koostisainete ja toodete aspekte kontrollib sõltumatu pädev asutus.

Jätkusuutlikkus on LUUV-ile väga südamelähedane teema ja teeme pidevat tööd, et vähendada enda jalajälge ja hoida loodust ja planeeti. Kasutame enda tuubitoodetes PCR (post-consumer recycled) plastikut ja mitmetel toodetel ka vähendatud plastikumahuga pakendeid. Teeme koostööd Tootjavastutusorganisatsiooniga, et meie pakendid jõuaksid õigetesse kogumiskonteineritesse ning neile saaks anda omakorda uue elu.

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).