Toolijala sussid, mustad 14-19mm

(2 arvustust)

6.00

1kmpl = 4 toolijala sussi

  • Järgmine saadetis juuni esimene nädal, soovi korral broneeri kogus ette (järgi veel 18kmpl)

Kui soovid suuremat kogust, kui laos või uue tellimusega saabumas, siis kirjuta ja teeme sulle eraldi tellimuse soovitud kogusele.

Laost otsas

Kirjeldus

Kas sul on tihti mureks, et vildid tooli alt tulevad ära ja põrand taas kraabitud ? Ruuby saab lahendada sinu mure ! Meil on poes olemas valik toolijala susse! Kummist ümbrisega ja paksu vildist põhjaga. Paigaldamine on sama lihtne kui soki jalga panek. 1kmpl kuulub 4 sussi.

Soovi korral saab kasutad ka kandilise otsada toolijala susse (kumm kohandub toolijala järgi, vildi ots jääb kandiline)  https://ruuby.ee/pood/kodusisustus/toolijala-sussid/toolijala-sussid-mustad-kandilised-14-19mm/

Värvus: Kumm-must, vilt-tumepruun

Komplekti hind 6€

 

Kuidas mõõta: Esimene number näitab minimaalset läbimõõtu ja teine number näitab maximaalselt läbimõõtu, kui on minimaalsest väiksem, siis jääb logisima ja maximaalsest suurem ei mahu. Ehk kummist osa on nt. suurusel 14-19mm vabana 14mm ja venib kuni 19mm toolijalale, vilt ise on 19mm ja kummist osa fikseerib toolijala.

2 arvustust tootele Toolijala sussid, mustad 14-19mm

  1. Katrin (toote omanik)

    Väga vajalikud metalljalgadega toolidele, mida liigutatakse mööda puitpõrandat.

  2. Pille Hallikmägi (toote omanik)

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).