Kivist magustoidutaldrik

14.00

6 laos

Kirjeldus

Võib-olla vajate oma lauale lisamiseks magustoidutaldrikut. Sobib suurepäraselt leiva ja võiga või muuks lisandiks teie roogade kõrvale.

Mõõdud: ø 15 cm / 1,7 cm h / 0,25 kg

Tehnilised andmed:

Mikrolaineahjus ja nõudepesumasinas pestav
Käsitsi valmistatud
Materjal: emailitud kivikeraamika
Täiesti vaba mürgistest raskmetallidest (nagu kaadmium ja plii) ega kantserogeenidest, mida leidub muudes, vähem vastupidavates keraamilistes vormides.

Vastutusest loobumine:
Meie tooted on käsitsi valmistatud keraamikute poolt, ükshaaval. Sellisena on need kõik omal moel ainulaadsed ja võite märgata alusele väikese sõrmejälje või ruudustiku jäljendi, millele need tulistamisel asetati. Pange tähele, et need on tõelise meisterlikkuse tunnused.

Võib märgata pakendijälgi ja teie söögiriistad võivad jätta pealiskaudseid jälgi. Siiski saab neid mõlemaid kergesti eemaldada.

• Kiired ja äärmuslikud temperatuurimuutused võivad põhjustada kivikeraamika pragunemise.

• Ärge eelsoojendage kivinõusid ja ärge asetage ahju märga keraamikat.

• Ärge kasutage grillil

• Ärge asetage kivikeraamikale tihedaid külmutatud toiduaineid.

• Ärge asetage kuumi kivikeraamikat otse külmale pinnale, kuna see võib tekitada pragusid, kasutage naelu või rätikut ja laske sellel jahtuda, et selliseid pragusid vältida.

•Teravate nõude kasutamine võib jätta kergeid kriimustusi. Mõned valikud aitavad teil neid eemaldada; hõõruge oma nõusid hea pesta söögisooda, tartarikreemi või veega.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).