MUUBS – õuemööbel, kohvilaud Rush

650.00

Tellimuse aeg 1-4 nädalat.

Saadaval järeltellimisel

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Oma puhaste joonte ja peente detailidega on Rushi laual kerge, kuid samas huvitav ilme.

Siledat pinda on lihtne puhastada ja see ei muutu aja jooksul.

Rush laud on valmistatud tugevatest vastupidavatest materjalidest ja sobib kasutamiseks nii sise- kui välistingimustes.

Mõõdud: 80X80XH40 CM

Kujundus: Birgitte Rømer

 

Hooldamine: 

Materjal on disainitud ilmastikukindlaks ja talub temperatuuri +25 kuni -20 kraadi, säilitades samas oma esialgse välimuse. Rockstone koosneb vaigust, kivipulbrist ja peenest liivast, mis on segatud selle vastupidava ilmastikukindla materjaliga. Segule lisatakse pigmenteeritud koostisained, et värvus oleks kogu pinnal ühtlane. Rockstone sobib ideaalselt kasutamiseks lauaplaatidena, pinkidena, istutusmasinatena ning on osutunud suurepäraselt veekindlaks, plekikindlaks ja UV-kiirgusele vastupidavaks.

Rockstone ei talu otsest kuumust, seega palun kindlasti kasutada nt. asetage õhtusööki serveerides pinnale kuumad joogid, küünal või muud soojad esemed. See väldib väga kõrgete temperatuuride põhjustatud kahjustusi. Kaitske oma Rockstone’i teravate servade või raske raskuse eest, et materjal kestaks palju aastaid. Pinna kahjustamise vältimiseks ärge seiske Rockstone’i pinnal.

Rockstone on vastupidav ja tugev materjal, mis üldiselt ei vaja hooldust. Pinna puhastamiseks soovitame kasutada niisket lappi või seemisnahast lappi ja mõnikord veidi pehmet seepi. Kahetsusväärsel juhul, kui te pinda kriimustate, kasutage peent liivapaberit nr 320, et hõõruda kriimustus vastassuunas (nt kui kriimustus kuvatakse pealispinnal vertikaalsuunas, tuleb liivapaberit hõõruda horisontaalselt.) Seejärel leotage rätik ja kasutage niiske rätikuga, et pind puhastada 2-minutilise intervalliga ja korrake lihvimist, kuni kriimustust enam näha pole.

 

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).