Umage – Tumba / kohvilaud, Lounge Around Shuffle

399.00

Lounge Around Shuffle on koht teie sõpradele, jalgadele või kohvile ning ideaalne kaaslane lõõgastumiseks.

 

UMAGE RED kampaania – kogu Umage tootevalik -20% soodsamalt

27.05-17.06.2024

Tootekood: - Kategooriad: , , Sildid: , ,

Kirjeldus

Laiendage Lounge Aroundi diivan lamamistooliks, hoidke läheduses lisaistmena puhv või muutke kohvilaua kasutusvõimalusi – see multifunktsionaalne ese on teie elutoa seadistusele ideaalne täiendus.

Lounge Around Shuffle on saadaval koos istmepadjaga, et tagada pehme koht teie jalgadele puhkamiseks või külalistele istumiseks, kui seda kasutatakse pouffi või lamamistoolina. Kasutage seda ilma istmepadjata ja see muutub täiuslikuks kohvilauaks, õitsvate lilledega vaasiks või lihtsalt virnaks teie lemmikajakirju.

Lounge Around Shuffle’i väljendusviis juhib viiteid nii Skandinaavia kui Jaapani disainikultuurile ja elustiilile, tuues esile loodusliku materjali lihtsuse.

Lounge Around Shuffle on saadaval tammepuidust patjadega 100% taaskasutatud Horizonsi tekstiili neljas standardvärvis – et täiendada teie teisi Lounge Aroundi kujundusi. Kui soovite Lounge Around Shuffle’i kasutada ainult kohvilauana, saate selle ilma istmepadjata osta siit.

Mõõdud: H: 40.3 W: 71.4 D: 71.4 cm

Materjal: Täispuidust tamm, MDF, teras (plaaditud messing) ja polüester (Horizons S).

Kaal: 11,5kg

Lisainfo

Värv

shadow, sterling, sugar brown, white sands

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).