Lumilill – küünal 1 kristalliga, kvarts

18.90

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , , ,

Kirjeldus

ROOSA KVARTS – armastuse kristall. Aitab tuua Sinuni armastust, aitab Sul armastada ja armastatud olla ning armastust vastu võtta. Sobib laste tuppa, kaitseb halbade unenägude eest, peletab hirmu üksinda magama jäämise ees. Roosa kvarts leevendab stressi. See on ka üks viljakuse kristallidest.

Põlemise aeg ca 30 h

Netokaal 175 g

Iga toode valmib käsitööna, seetõttu võib esineb küünaldel värvi erinevusi ning erinevusi küünalde kaunistamisel!

 

KASUTUSJUHEND: enne küünla süütamist, eemalda kaunistused küünlalt. Põleta esimesel korral küünalt 2-3 tundi, et vaha saaks sulada kogu pealispinna ulatuses. Nii ei teki küünla keskele süvist. Kui esimesel korral küünal õigesti põleda ei saa, ei põle ta ilusasti ka edaspidi. Enne uut küünla süütamist, lõika tahti veidi lühemaks. Kui taht tahmab, kustuta küünal, lõika tahti lühemaks ja süüta küünal uuesti. Kui küünla klaasi äärtesse jääb sulamata vaha, siis saad selle vaha sulanud vaha hulka lükata mõne tulekindla pulgaga. Ära jäta kunagi küünalt põlema järelvalveta ega lemmikloomade ja väikelaste lähedusse. Tuli on ohtlik!

Kristall aseta endale meelepärasesse kohta: aknalauale, magamistuppa, lauale või kanna endaga kaasas.

Lisainfo

Valik

Arbuus, Piibeleht, Ploom ja rabarber

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).