Lübech Living – kalenderküünal koos küünlahoidjaga, hall

32.00

4 laos

Kirjeldus

Hygge – naudi Taani traditsioonilist jõuluküünalde traditsiooni. Nautige puhast skandinaavialikku välimust või kasutage alust edasiseks kaunistamiseks. Kas olete teadlik, et parafiinist valmistatud küünlad on puhtamad kui puhtast steariinist valmistatud küünlad?

Vance Kitira Timber® küünlad on valatud puhtast toidukvaliteediga parafiinist ja toodetud 100% puuvillasest tahtist. See on parafiin, mis on heaks kiidetud kasutamiseks toiduainetööstuses, täielikult rafineeritud ja puhtaim parafiin turul. Puhas ja läbipaistev parafiin, mis on täielikult puhastatud lisanditest ja määrdunud osakestest ning me kasutame seda sellistes toiduainetes nagu juust, šokolaad ja kook jne. Tulemuseks on uskumatult ilus küünal, millel on ainulaadne ja selge sära.

Vance Kitira Timber® küünlad on testitud ja sertifitseeritud SGS laboris Prantsusmaal. Testis jõuti järeldusele, et küünlad ei eralda põlemisel vähiosakesi. Küünlaid kasutavad ilma probleemideta nii astmahaiged kui ka allergilised kasutajad.

Tänu sellele täiesti puhtale vahale, mis on puhastatud kõigist mustustest ja õlijääkidest, saame erakordselt pikki põlemistunde vastupidiselt halva kvaliteediga küünaldele, kus õlijäägid panevad küünlad kiiresti põlema.

Mõõdud: küünal D4 x H30cm, küünlahoidja: D8,5 x H3cm.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).