Lübech Living – Jõuluehted, 6tk karbis, oliivi roheline

39.00

2 laos

Kirjeldus

Tule ja avasta midagi täiesti uut, kaunist ja ajatut!

See kaunis jõulupall pole mitte ainult vapustav, vaid selle valmistasid ka Sri Lanka õiglase kaubanduse projekti naised OOhhi vanapaberist. Iga pall on käsitööna valminud ja igale detailile on pööratud tähelepanu, muutes igaühe neist ainulaadseks. Kasutatav paber pärineb taaskasutatud materjalidest, nagu aegunud ajaleht ja muu vanapaber, mis tagab, et sellel tootel on minimaalne keskkonnamõju.

Õiglase kaubanduse projekti naised töötavad suure uhkusega, et luua ilusaid ja jätkusuutlikke tooteid, teenides oma pingutuste eest õiglast tasu. Ostes ühe jõulupallidest, ei saa te mitte ainult kaunist lisandit oma pühadekaunistuseks, vaid toetate ka naiste ja nende perede toimetulekut.

Ükskõik, kas riputate selle jõulupalli oma kuusele või kasutate seda oma kodu kaunistamiseks, on see kindlasti vestluse alustaja. See on ideaalne kingitus keskkonnateadlikele sõpradele ja perele ning see jagab sel pühadehooajal kindlasti rõõmu ja tuju. Nii et miks mitte lisada oma pühadekaunistust veidi jätkusuutlikkust OOhh Pulpi jõulukuuli ja võib-olla mõne muu OOhh Pulpi jõuluehetega?

OOhh’s Zero Waste paber toodetakse ettevõttesiseselt meie enda üleliigsest paberist, mis võrdub 20 000 kg jäätmetega aastas pluss väljast kogutud jäätmed. Paberi pehmus võimaldab meil kujundada paberist kõige ilusamad kujundid. Zero Waste paper on suurepärane näide tuleviku keskkonnasõbralikust arengust.

Diameeter 8cm.

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).