Allahindlus!

Ekta Living – puidust väike kuusk, must

105.60

1 laos

Kategooria: Sildid: ,

Kirjeldus

Filigraanne on säästev ja esteetiline FSC-sertifikaadiga tammepuust jõulupuu, mis võib aasta-aastalt kogu detsembrikuu jooksul eksponeerida teie lemmik jõulukaunistusi, advendikingitusi jne.

Filigraanne kujundas arhitekt Trine Find 2007. aastal sooviga luua jätkusuutlik ja esteetiline jõulupuu siseruumides kasutamiseks aasta-aastalt kogu detsembrikuu jooksul.

Selline mõtteviis sobib suurepäraselt EKTA disainifilosoofiaga ja seetõttu oleme alustanud koostööd, mille raames on EKTA jõulukollektsioonis ka Filigrantree. Jõulukuusk on nüüd saadaval FSC-sertifikaadiga tammepuust.

Minimalistlik, põhjamaine disain ning värvi- ja suurusevariantide valik annavad laia kasutusvõimaluse: Kasuta esiku puhvetkapis kaunistustega väikest lauamudelit või elutoas mõnd suuremat kaunistustega puud või advendikingitustega lastetoas.
Ideaalne valik hüpoallergeense jõulupuu jaoks, mis ei aja okkaid ja mida saab hõlpsasti lahti võtta, pakkida ja hoiustada kapi tagaosas kaasasolevas puuvillases kotis.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).