MO:ON – Kandekott, must

19.00

5 laos

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Kott Hunt.

Selle koti südames on sügavmustal taustal silmapaistev hundi pea kujutis, mis on täis jõudu ja vabadust. See pole mitte ainult stiilne valik, vaid ka tugev meeldetuletus meie seosest loodusega ja vajadusest seda kaitsta.

Miks valida taaskasutatav? Iga kord, kui valite oma ostukoti ühekordse plast- või paberkoti asemel, aitate vähendada jäätmeid ja säästate loodusressursse. Teie otsus mitte osta uut kotti iga ostuga on väike, kuid võimas samm meie tuleviku heaks.

Valmistatud vastupidavast materjalist, mis talub igapäevast kasutust, tagades, et see stiilne kott on teie pikaajaline kaaslane. Olgu see siis toidupood, raamatukogu või spontaanne turukülastus, see kott mahutab kõik teie vajadused mugavuse ja elegantsiga.

Osta nüüd ja astuge sammu lähemale maailmale, kus iga valik loeb. Ole stiilne, ole teadlik, ole muutuse eestvedaja koos MO:ON ostukotiga.

Mõõdud: h 40x35cm, pikad sangad

Valmistatud Eestis.

 

Lisainfo

Suurus

S, M, L, XL

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).