Nailmatic tätoveeringu komplekt – The Rabbit by Ami Imaginaire

23.00

Laost otsas

Kirjeldus

Ami imaginaire, prantsuse tänavakunstnik, kes viib meid siia oma loomade ja lillede universumisse.

Avastage see piiratud väljaandega kast, mis sisaldab 2 musta ja pruuni ajutist tätoveeringumarkerit ja 8 avaldamata šablooni looduse teemal.

Avastage see uus Tattoopen komplekt, mis on loodud koostöös tänavakunstniku Ami Imaginaire’iga.
See piiratud tiraaž on austusavaldus loodusele, metsale ja selle neljajalgsetele elanikele. Tänu šabloonidele on võimalik kunstniku töid lihtsalt kujutada.

8 korduvkasutatavat šablooni on joonistamise abivahendid, mis täiendavad suurepäraselt seda kahest Tattoopenist koosnevat komplekti. Need võimaldavad teil saada inspiratsiooni, alustada ja saada ise kunstnikuks.

Lapsed alates kolmest eluaastast, aga ka suuremad lapsed saavad lustida kunstniku sümboleid oma kehale efemeerselt tätoveerides.

Võtke üks karbi värvidest, asetage nahale šabloon ja järgige jooni.
Joonistus paljastatakse ja selle ümber on võimalik oma kujutlusvõime järgi edasi luua.
Kõik on võimalik !

🧒 3-aastastele ja vanematele lastele

💧 Koostis 60% veega

🧼 Pestav vee ja seebiga

♻ Taaskasutatud plastist valmistatud korduvkasutatavad šabloonid

🇪🇺 Valmistatud Euroopa Liidus

🧑‍🔬 Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud

Tattoopen on valmistatud 60% veega ja on õrn tundlikule nahale. Need on dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Need on valmistatud Itaalias.

Lihtne käsitseda, Tattoopen ajutistel tätoveeringumarkeritel on pehme ots, mis võimaldab teha õhukesi või pakse jooni väga lihtsalt. Kuna tint on valmistatud ilma õlise viimistluseta, kuivab see nahal kiiresti ega määrdu. Samuti on need pestavad riiete plekkide korral!

Šabloonid on valmistatud taaskasutatud plastist ja on taaskasutatavad. Need on loodud korduvkasutatavaks, et mängu saaks alati pikendada. Meie spetsiaalselt lastele mõeldud šabloonplaadil on ümarad servad (kriimustuste vältimiseks) ja lastele lihtsad kinnituskohad. Need on valmistatud Hollandis.

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).