OMY – sametised värvilehed , Lily

13.50

Laost otsas

Kirjeldus

Tere tulemast imelisse maailma, kus värvimine on muudetud mänguliseks ja õppeprotsessiks meie uute ülipehmete sametvärvilehtedega!

Õppimine muutub lustakaks seikluseks! Lily rannas, juuksurisalongis, rulluisutab – meie värvilehtede kaudu avastavad lapsed võluva ükssarviku universumi. Siin on mõned põhjused, miks Lily sametised värvilehed on ideaalne valik väikestele kunstnikele:

Ükssarviku maailm kuuel sametisel lehel: Iga leht avab ukse uude ükssarviku maailma. Lily rännakud rannas, juuksurisalongis ja rulluisutades on jäädvustatud kuue erineva sametlehe abil. See on kui lõbus muinasjutt, mida lapsed saavad värvida ja luua!

Lihtne ja mänguline samet: Meie samtised ääres muudavad värvimise lihtsaks ja mänguliseks. Lapsed saavad värvida ilma vaevata, nautides samal ajal silitavat pehmust. See on suurepärane esimene samm värvimaailma avastamisel!

Arendab oskusi ja loovust: Need värvilehed on ideaalne esimene värvimise harjutus, mis aitab arendada lapse osavust ja loovust. Lase lapsel sukelduda Lily seiklustesse ning väljendada oma unikaalseid ideid.

Mõeldud lõbusaks õppimiseks: Lõbutsege õppimisega Lily seltsis! Need värvilehed on loodud selleks, et teie laps saaks avastada, õppida ja samal ajal lõbutseda. Iga värvikas hetk on täidetud rõõmu ja avastamisega.

Tule ja avasta koos meiega ükssarvik Lily maailma võlu! Lily sametised värvilehed on rohkem kui lihtsalt värvimine – see on lõbus õppimise kogemus, mis toetab teie lapse arengut.

Sisu: 6 pilti
Formaat: 22 x 24 cm / 8,6 x 9,4 tolli
Koostis: 100% sametise viimistlusega paber

Tehtud armastusega OMY Pariisi stuudios

 

 

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).