OMY – sametised värvilehed, Kosmos

13.50

4 laos

Kirjeldus

Tere kosmosehuvilised!

Astuge samm kosmose poole nende erakordselt pehmete sametvärvilehtedega! See on mitte ainult värvimine, vaid ka teekond läbi kosmose universumi, avastades iga värvilise pildi taga uut ja põnevat. Siin on mõned põhjused, miks need värvilehed on kosmoseseikluse alustamiseks ideaalsed:

6 Sametist värvimispilti kosmose avastamiseks: Kutsuge oma väikesed astronaudid avastama kosmose universumit läbi kuue sametise värvimispildi. Naudige tähti, planeete ja galaktikaid, kõik koos pehme sametiga, mis muudab selle teekonna eriti lõbusaks ja meeldejäävaks.

Lihtne ja lõbus samet: Meie eriti pehme samet muudab värvimise imelihtsaks ja nauditavaks. Lapsed saavad värvida ilma, et peaksid muretsema värvide üle voolamise pärast. See on suurepärane võimalus lastele pakkuda rahulikku ja meeleolukat värvimiskogemust.

Ideaalne osavuse ja loovuse arendamiseks: Kosmose sametised värvilehed on suurepärane vahend osavuse ja loovuse arendamiseks. Lapsed saavad mitte ainult avastada kosmoset, vaid ka väljendada oma unikaalseid ideid ja värvikombinatsioone, aidates neil areneda väikesteks kunstnikeks.

Kosmosemaailma ilu kodus: Tooge kosmosemaailma ilu otse teie koju nende kosmiliste värvilehtedega. Iga leht on kui väike kunstiteos, mida saab kergesti raamida ja säilitada kosmoseteekonna mälestusena.

Astuge sisse kosmose universumisse ja nautige värvimist, mis on rohkem kui lihtsalt tegevus – see on lõbus ja hariv kosmosereis teie lapsele.

Komplekti kuulub 6 sametist värvilehte
Mõõdud 22 x 24 cm
Koostis 100% sametise viimistlusega paber

Mõeldud huumoriga meie Pariisi stuudios

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).