Monk&Anna – tualett-tarvete kott, padded | black

26.95

Laost otsas

Kirjeldus

Kosmeetika ja lemmik igapäevaste esmatarbekaupade hoidmiseks kodus. Piisavalt ruumi, et see kõik ära mahutada, võtke see kõikjale kaasa.

kott – 20 x 12 x 11 cm

materjal väljast – linane
materjal sees – linane
materjali käepide – PU nahk

Toote hooldus:
Seda kotti saate hõlpsalt puhastada märja lapiga. Soovitame kotti mitte pesumasinas pesta. Lihtsalt natuke vett ajab asja ära!

Monk & Anna pakub väikeseid ilusate kaupade kollektsioone, mis on kujundatud suure hoolega ja milles on palju pisidetailid. Kõik tooted on oma pakendis, millel on oma lugu ja oma nimi.
Looming minimalistlikust, kuid esteetilisest maailmast, mis on täidetud pehmetes maalähedastes toonides ja erinevate tekstuuridega toodetega. Inspireeritud Jaapanist, loodusest, moest ja käsitööst üldiselt. Uus kollektsioon algab alati uute värvipalettide uurimisega ja tekstuuride hankimisega. Sealt edasi on loomingulised meeled vabad, et saada igapäevaelust inspiratsiooni. Nii jäävad Monk & Anna põnevaks ja elavaks.

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).