Monk & Anna – käekott, Farou half moon, Sand

39.95

Kui päike loojub ja poolkuu on tõusnud on aeg tantsima minna koos farouga.

4 laos

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Materjal: Alati eesmärk on vähendada oma jalajälge selles kaunis maailmas. Tegime uue sammu ja tegime selle Monk & Anna koti taaskasutatud PU-nahast. Pole enam kilesse mähitud, vaid kaitstud mittekootud tolmukotiga. Samuti on lihtne oma Monk & Anna kotti hoida, kui te seda ei kanna.

Seest leiate lisatasku väikeste asjade hoidmiseks.

Suurus – 25 x 16 cm
Reguleeritav rihm – 1,5 x 120 cm

Nautige!

 

 

Monk & Anna pakub väikeseid ilusate kaupade kollektsioone, mis on kujundatud suure hoolega ja milles on palju pisidetailid. Kõik tooted on oma pakendis, millel on oma lugu ja oma nimi. Looming minimalistlikust, kuid esteetilisest maailmast, mis on täidetud pehmetes maalähedastes toonides ja erinevate tekstuuridega toodetega. Inspireeritud Jaapanist, loodusest, moest ja käsitööst üldiselt. Uus kollektsioon algab alati uute värvipalettide uurimisega ja tekstuuride hankimisega. Sealt edasi on loomingulised meeled vabad, et saada igapäevaelust inspiratsiooni. Nii jäävad Monk & Anna põnevaks ja elavaks.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).