Nailmatic tätoveeringu komplekt – The Cat by Ami Imaginaire

23.00

1 laos

Kirjeldus

Saabunud on uus Tattoopen karp, mis valmis koostöös prantsuse tänavakunstniku Ami Imaginaire’iga.
See piiratud väljaanne koosneb kahest ajutisest tätoveeringumarkerist ja 8 korduvkasutatavast šabloonist.

Leidke sellest kastist üks meie lemmikloomi: kass. Ami Imaginaire viib meid oma maailma!

Sellest komplektist leiate kaks Tattoopen ajutist tätoveeringumarkerit ja lehe 8 korduvkasutatava šablooniga. Nende šabloonidega saate hõlpsasti reprodutseerida kunstniku universumist inspireeritud teoseid. See komplekt on piiratud tiraaž, tähistab tänavakunsti ja tätoveerimist.

Kaks Tattoopen markerit, punane ja valge, on valmistatud 60% veega ja on dermatoloogiliselt testitud. Neid saab kasutada nii kehal kui ka näol ning need on kergesti kustutatavad seebivee, mitsellaarvee või meigieemaldajaga.

8 taaskasutatavat šablooni on loodud olema lõputult korduvkasutatavad. Kuidas nad seda teevad? Pärast Tattoopeniga kasutamist puhastage need lihtsalt veega ja alustage uuesti joonistamist. Nautige lugude rääkimist karbis oleva 8 teemalise šablooniga.

Tattoopeni saab kasutada ka ilma šabloonideta, nii et lapsed ja täiskasvanud võivad nüüd unistada kunstnikuks olemisest! Kõik, mida pead tegema, on lasta oma loovusel rääkida. Peenikesed või paksemad jooned? Väikesed täpid või suured ringid? Punane lill? Süda? Kõik on võimalik!

🧒 3-aastastele ja vanematele lastele

💧 Koostis 60% veega

🧼 Pestav vee ja seebiga

♻ Taaskasutatud plastist valmistatud korduvkasutatavad šabloonid

🇪🇺 Valmistatud Euroopa Liidus

🧑‍🔬 Dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud

Ideaalsed turvaliseks lõbutsemiseks, Tattoopen sobivad tundlikule nahale, dermatoloogiliselt ja oftalmoloogiliselt testitud. Ilma õlise viimistluseta ajutised tätoveeringumarkerid ei määrdu, kui kujundused on kuivanud.

Tehtud Itaalias.

Taaskasutatavad šabloonid on valmistatud Hollandis taaskasutatud plastist ja neid saab ringlussevõtu protsessis taaskasutada. Need on mõeldud spetsiaalselt lastele, kuna need on kergesti eemaldatavad ja ümarate servadega, et lapsed ei saaks end kriimustada.

Neil, kes soovivad kasutada šabloone paberil, on see võimalik! Nailmaticuga pole loovusel piire!

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).