UMAGE – seinalamp, Asteria Wall

199.00229.00

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Suurt tähelepanu pöörates detailidele on Asteria seinalamp saadaval kahes suuruses – pikas ja lühikeses –, pakkudes võimalust kohandada valgustuskogemust iga ainulaadse ruumi jaoks. Asteria seinalamp on hämardatav, seda juhitakse lambi ekraanil oleva diskreetse nupuga.

Pikk mudel suurendab mitmekülgsust veelgi, võimaldades liikuda küljelt küljele, pakkudes täiustatud funktsionaalsust, säilitades samal ajal oma graatsilise kohaloleku. Need funktsioonid võimaldavad valgustust hõlpsalt reguleerida, et see sobiks igaks juhuks, olgu selleks siis rahulik hetk magamamineku lugemiseks, nurga valgustamine hubaseks lugemisnurgaks või koridoris tervitatava embuse loomine.

Asteria sein, mis on saadaval musta ja pärlvalge ning meie nüansivärvide nelja kütkestava tooniga, sulandub sujuvalt mis tahes sisekujundusega, lisades keskkonda rafineeritud elegantsi.

Mõõdud:

Pikk: Ø: 15 cm, H: 9 cm, D: 42 cm
Lühike: Ø: 15 cm, H: 9 cm, D: 25 cm

Materjal: Teras, alumiinium ja akrüül: sh. 2,2 m must juhe.

Hämardatav valgusti, sisseehitatud 12W LED-paneel, ≥50 000 valgustundi, 2700 k, 500 lm, CRI 91.

 

Lisainfo

Valik

Lühike, Pikk

Värv

Must, Oliivi roheline, Oranž, Pärlmutter valge, Udu hall, Vahukommi roosa

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).