UMAGE – Brighter Days

69.00

Tootekood: - Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Kolmest hüpnotiseerivast erineva kujuga geomeetrilisest lambivarjust koosnev kollektsioon ühendab endas ehitud ja küllusliku ilme soliidse ja staatilise siluetiga, luues kontrasti täis disaini. Brighter Days tabab ajatu ilu ja kontrastide olemust, maandades kodu kütkestavasse atmosfääri.

Mängige lambivarjude ilmega ja kombineerige erinevaid kujundeid kolme- või viiepealises varikatuses, kasutades meie Rosette Mini suurt soklit või riputage need eraldi või kõrvuti, kasutades Rosette Mini üksikuid sokleid. Brighter Daysi lambivarjud lisavad eksklusiivse ilme ja muudavad kodu heledamaks.

Brighter Days on saadaval terasest ja massiivsest messingist. Pange tähele, et sarnaselt Kopenhaageni ajalooliste osade hoonete kaunitele, vaskvärvidega katustele muutub ka Brighter Daysi messingist lambivari aja jooksul, kuna massiivne messing loomulikult patineerub, jättes ilusaid märke imelisest elust.

Mõõdud:

Quadra: H: 8.7 W: 4.3 D: 4.3 cm
Penta: H: 8.7 W: 4.5 D: 4.5 cm
Hexa: H: 8.7 W: 4.9 D: 4.9 cm

Kaal:

Quadra: 0.25 g
Penta: 0.3 kg
Hexa: 0.3 kg

Materjal: Tahke messing

Rippuv lambivari ühildub Rosette Mini G4 juhtmekomplektiga ja Tiny Ideaga (ei kuulu komplekti).

 

Lisainfo

Valik

HEXA, PENTA, QUADRA

Värv

Harjatud teras, Messing

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).