Lumilill – küünal 1 kristalliga, ametüst

18.90

Kirjeldus

AMETÜST – rahu kristall. Hea valu, eelkõige peavalu, leevendaja. Raskete emotsionaalsete olukordade leevendaja. Kaitseb vigastuste, varaste ja haiguste eest. Suurepärane kaitseamulett reisijatele. Hea une tooja. Aitab tervendada kodu aurat. Hoides ametüsti lapse toas, annab see lapsele hingerahu ja tasakaalustab tema äkilist loomust. On üks olulisemaid terveduskristalle.

Põlemise aeg ca 30 h

Netokaal 175 g

Toodete valmistamise aeg 3-5 tööpäeva + transpordi aeg.

Iga toode valmib käsitööna, seetõttu võib esineb küünaldel värvi erinevusi ning erinevusi küünalde kaunistamisel!

KASUTUSJUHEND: enne küünla süütamist, eemalda kaunistused küünlalt. Põleta esimesel korral küünalt 2-3 tundi, et vaha saaks sulada kogu pealispinna ulatuses. Nii ei teki küünla keskele süvist. Kui esimesel korral küünal õigesti põleda ei saa, ei põle ta ilusasti ka edaspidi. Enne uut küünla süütamist, lõika tahti veidi lühemaks. Kui taht tahmab, kustuta küünal, lõika tahti lühemaks ja süüta küünal uuesti. Kui küünla klaasi äärtesse jääb sulamata vaha, siis saad selle vaha sulanud vaha hulka lükata mõne tulekindla pulgaga. Ära jäta kunagi küünalt põlema järelvalveta ega lemmikloomade ja väikelaste lähedusse. Tuli on ohtlik!

Kristall aseta endale meelepärasesse kohta: aknalauale, magamistuppa, lauale või kanna endaga kaasas.

Lisainfo

Valik

Mustikas

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).