IZIPIZI Junior – Yellow Honey, E

30.00

1 laos

Kirjeldus

Päikeseprillid – #E SUN Yellow Honey: optimaalne kaitse meie 100% UV, 3. kategooria päikeseprillidega. Oma originaalse ja moeka disaini, painduvate varrede ja kummist tekstuuriga #SUN kollektsioon pakub kvaliteeti, stiili ja kerget mugavust.

Meie #SUN kollektsioon on saadaval väga soodsate hindadega. Nii et miks mitte koguda kokku kõik mudelid ja kohandada neid iga päev oma stiili või tujuga.#Päikeseprillid: moe must-have, millest IZIPIZI kogukond räägib!

Päike kiirgab nähtavaid ja nähtamatuid elektromagnetlaineid. Kõige kahjulikumad on UV-kiired, mis jäävad ohtlikuks ka pilves, sest pilved neelavad sellest maksimaalselt 10%.

Päikese läätsed klass. 3

UV-kiirgus kahjustab silmarakke. Aja möödudes läheb uuendamine järjest kehvemini. SUN-prillid pakuvad kohandatud kaitset 100% UV-kategooria 3 läätsedega, mis kaitsevad pimestamise eest ja filtreerivad 100% ultraviolettkiirte (UV) kiirte eest.

Arvustused

Ühtegi arvustust ei ole veel.

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).