Marcella – Luksuslik Näokreem Patšuliga

35.00

7 laos

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Rohkem kui lihtsalt niisutaja

Marcella näokreem on toitvate elementide sümfoonia, mis on hoolikalt valitud, et suurendada teie naha loomulikku ilu. Mõistame, et tõeline luksus haarab kõik meeled.Näokreemil on õrn aroom, mis võimendavad rahu ja heaolu tunnet. Iga pealekandmine muutub teie meelte rännakuks, puhtaks enesehoolduse hetkeks.

Koge  naha hoolduses luksust eksklusiivse Näokreemiga. Toode, mis on valmistatud suurima hoolitsusega, lubab teil muuta oma igapäevane naha hooldusrutiini naudinguliseks. Sukelduge maailma, kus luksus kohtub loodusega, kus iga pealekandmine on puhta enese hellitamise hetk.

Kreem on õhulise ja kerge tekstuuriga, mis libiseb sujuvalt teie nahale, jättes maha puhta luksuse loori. Selle unikaalne valem on loodud naha janu kustutamiseks, immutades teie nahka niiskusega, mis värskendab ja noorendab. Tunne, kuidas see kreem õrnalt teie nahka hellitab, ei saa pidada muuks kui jumalikuks.

See kehastab elegantsi olemust, haarates endasse lihtsuse ilu ja looduse jõu ühes erakordses pakendis.

50 ml puhast elegantsi ootab teid.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).