Marcella – Kinkekarp Lux

69.00

4 laos

Kirjeldus

Ilu ja Elegantsuse absoluutne kingitus

Avage tee särava naha ja läikivate juusteni meie eksklusiivse kingituskarbiga, mis ühendab luksuse ja enesehoolduse täiuslikul moel. Rõõmustage oma meeli ja hellitage oma lähedast parimate iluhooldustoodetega, mille oleme hoolikalt valinud, et tõsta nende igapäevast rutiini uuele tasemele.

Karbis sisalduv:

Luksuslik Näokreem (50 ml): Meie näokreem on toitvate elementide sümfoonia, mis on hoolikalt valitud, et suurendada teie naha loomulikku ilu. Mõistame, et tõeline luksus haarab kõik meeled. Meie näokreemil on õrn aroom, mis võimendavad rahu ja heaolu tunnet. Iga pealekandmine muutub teie meelte rännakuks, puhtaks enesehoolduse hetkeks.

Looduslik Juuksekasvu Stimuleeriv Õli (100 ml): Paljastage tervemate ja tihedamate juuste ilu meie käsitööna valminud loodusliku juuksekasvu stimuleeriva õliga. Hoolikalt segatud parimate looduslike koostisosadega toidab see peanahka ja elustab juukseid juurtest otsteni.

 

See kingitus on ideaalne nendele, kes hindavad sisemist sära ja soovivad tunda end enesehoolduse ja luksuse embuses. See on suurepärane kingiidee sõpradele, kes jagavad teie iluhoolitsuse kirge, teie emale, kelle eest hoolitsemine on teile oluline, või teie lähedastele, keda soovite üllatada ja näidata, kui palju te neid armastate. Laske neil avastada tõelise ilu ja elegantsi saladus meie kingikarbis, mis on täis rõõmu ja hoolitsust.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).