Allahindlus!

Helge Kuu – küünal, kuu

4.80

Kirjeldus

Helge Kuu kuuküünal on stiilne kaunistuselement sinu kohvilauale, söögituppa või vannitoa riiulitele. Meeldivalt mahedad värvid kaunistavad igat interjööri.

  • 100% Naturaalne sojavaha
  • Kaal:  60 grammi
  • Suurus: ⌀ 6cm
  • Käsitsi valatud Eestis
  • Lõhnatu

Kõik Helge Kuu küünlad on käsitsi valatud, kasutades puhast sojavaha, vastupidavaid puuvillast küünlatahte ning kvaliteetseid aroomõlisid. Disainitud dekoratiivseks kasutamiseks. Põletamisel tuleb arvestada, et sojavaha võib laiali voolata, seega soovitame kasutada kuumakindlat alust. Kuu põlemise kiirus on 15 min., seega kasuta seda nt. kauni sisustuse elemendina ja kui tunned, et soovid vaheldust, siis on õige aeg küünal põlema panna.

Kõik Helge Kuu küünlad on valmistatud KeraSoy Pillar sojavahast.

KeraSoy Pillar vaha valmistamisel kasutatakse ainult kõrgeima kvaliteediga ja vastutustundlikult hangitud tooraineid. Nagu kõik Keraxi looduslikud küünlavahad, vastab KeraSoy Pillar 4120 vajalikele nõuetele, st vaha on biolagunev, vegan ja palmiõlivaba. KeraSoy Pillar vaha valmistamisel ei kasutata loomseid saadusi.

Lisainfo

Värv

Roosa, Sinine, Valge, Viigimarja lilla

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).