Lübech Living – väikesed jõulupuud, 3tk, oliivi rohelised

27.00

2 laos

Kategooria: Sildid: , ,

Kirjeldus

Need jõulupuud pole mitte ainult ilusad ja dekoratiivsed elemendid jõuludeks, vaid need on valmistatud ka säästvatest ja taaskasutatavatest materjalidest. Oma käsitsi valmistatud puudutuse ja ainulaadse välimusega lisavad need igale jõulukaunistusele isikupärase ja sooja tunde.

Need sobivad suurepäraselt kaunite dekoratiivesemetena lauale, teie riiulile või aknalauale. Neid saab eksponeerida komplektina või üksikult. Selles väikeses komplektis on 3 suurust.

Meie kasutatav paber pärineb aegunud ajalehtedest ja muust vanapaberist, mis tagab selle toote minimaalse keskkonnamõju. Ükskõik, kas jõulukuused kaunistavad lauda, restoranis, kontoris või mujal, on need kindlasti vestluse alustajaks ja rõõmuks paljudele meeltele. See on ideaalne kingitus kallimale, ettevõtte kingituseks või endale. Nagu ka ülejäänud OOhh tooted, on need suunatud kõigile, kelle jaoks on keskkonnal suur tähtsus, aga ka neile, kellel on suur huvi kauni disaini vastu.

Jõulupuud valmistavad naised OOhhi õiglase kaubanduse projektis Sri Lankal. 2010. aastal sai alguse projekt OOhh, kus täna on 250 daami, kes töötavad kodus. Naised töötavad suure uhkusega, et luua ilusaid ja jätkusuutlikke tooteid. Osana OOhhi projektist tagatakse neile, et nad teenivad oma töö eest head ja õiglast tasu. Ostes OOhh jõulupundi, ei saa te mitte ainult ainulaadset toodet, vaid toetate ka naiste ja nende pere toimetulekut.

OOhh’s Zero Waste paberit toodetakse ettevõttesiseselt. Tehnika, mille nad alustasid 2018. aastal, mille käigus nad muundavad oma paberijäätmed u. 20 000 kg aastas kui ka muud kogutud paberijäätmed uue paberi jaoks. Paberi pehmus võimaldab vormida paberist kaunimad mudelid. Zero Waste paper on fantastiline näide tuleviku rohelisest arengust.

Mõõdud: H13 / H17 / H21 cm

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).