IZIPIZI KIDS PLUS – Milk

30.00

1 laos

Kirjeldus

ZIPIZI hoolitseb teie pisikeste eest oma KIDS + päikeseprillidega lastele vanuses 3-5 aastat (peaümbermõõt 46-53 cm).

Meie mudelid kaitsevad laste silmi igas olukorras, linnast kuni maal seikluste ja vabaõhutegevusteni, nii suvel kui talvel! Meie 100% UV-kategooria 3 (UV 400) polariseeritud hallid läätsed pakuvad maksimaalset kaitset, austades samas looduslikke värve. Need vähendavad valguse intensiivsust ja kaitsevad teie imikuid pimestamise eest. Ülipaindlikud, bisfenool-A ja hüpoallergeensed raamid sobivad suurepäraselt laste igapäevaellu. Sirged sangad tähendavad, et need kohanduvad ka teie laste kasvuga. Neil on optimaalseks hoidmiseks eemaldatav silikoonriba. Meie KIDS+ on laste väljasõitude jaoks uued esmatarbekaubad, mis pakuvad garanteeritud armsust ja kaitset! Lapse silmalääts on UVA-kiirgust läbilaskev ja muutub läbimatuks alles täiskasvanueas. Seetõttu on vaja kaitsta laste võrkkesta päikesefiltritega. Meie laste mudelid on 100% UV (UV 400) 3. kategooria polariseeritud läätsed pakuvad teie laste silmadele tõhusat kaitset ultraviolettkiirte (UV) ja pimestamise eest.

Spetsiaalselt laste vajadustele kohandatud raamid

Ülipaindlikud ja ülikindlad IZIPIZI raamid sobivad ideaalselt teie laste igapäevasteks seiklusteks ja kohanduvad tänu sirgetele kätele nende kasvuga. Garanteeritud bisfenool A-vaba ja hüpoallergeenne.

See mudel vastab rahvusvahelistele päikeseprillide standarditele.

Arvustused

There are no reviews yet

Arvustust saavad kirjutada ainult need sisseloginud kasutajad, kes on antud toote ostnud.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).