IZIPIZI BABY – Fresh Cloud, D

30.00

1 laos

Kirjeldus

UUS kevad-suvi kollektsioon!

Nagu unenäos, viib meie 2023. aasta kevad-suvi Daydreami kollektsioon teid maailma, kus kujutlusvõime on kuningas.
Valgus, läbipaistvus ja värvid saavad reaalsuse piiridel uue mõõtme.
Avage silmad: unistus algab kohe.

IZIPIZI hoolitseb teie pisikeste eest oma BABY päikeseprillidega, mis on mõeldud beebidele vanuses 0-9 kuud (peaümbermõõt 34-41 cm).

Meie mudelid kaitsevad beebide silmi igas olukorras, linnast maal seikluste ja õuetegevusteni, nii suvel kui talvel! Meie 100% UV-kategooria 3 (UV 400) polariseeritud hallid läätsed pakuvad maksimaalset kaitset, austades samas looduslikke värve. Need vähendavad valguse intensiivsust ja kaitsevad teie beebisid pimestamise eest. Ülipaindlikud bisfenool-A ja hüpoallergeensed raamid sobivad ideaalselt beebi igapäevaellu. Sirged sangad tähendavad, et need kohanduvad ka teie lapse kasvuga. Neil on eemaldatav silikoonriba maksimaalseks hoidmiseks.

Armsus ja kaitse on garanteeritud – meie BABY mudelid on uued must-have teie pisikese päevade jaoks! Imikute läätsed on UVA-kiirgust läbilaskvad ja muutuvad mitteläbilaskvaks alles täiskasvanueas. Seetõttu on vaja kaitsta imikute võrkkesta päikesefiltrite abil.

See mudel vastab rahvusvahelistele päikeseprillide standarditele.

Tarneinfo

Kõik LAOS olevate toodete tarneaeg 1-3 tööpäeva.

Kõikide teiste brändide tellitavate toodete tarne 2 nädalat kuni 3 kuud olenevalt brändist - küsi täpset tarnet info@ruuby.ee (lisa e-maili ka toote link).